Typy úvěrů

Zpětný leasing

VVýkup nemovitosti s možností zpětného odkupu je moderní a flexibilní způsob, jak řešit finanční potřeby bez ztráty vašeho majetku. Podobně jako leasing umožňuje užívání majetku během splácení, tento model nabízí prodej vaší nemovitosti s následnou možností jejího odkoupení. Ideální pro ty, kdo potřebují rychle získat hotovost a zároveň si přejí zachovat možnost vrátit se k vlastnictví své nemovitosti.

Jak to funguje?
  • Prodej nemovitosti: Prostřednictvím kupní smlouvy převedete vlastnická práva na investora, získáte finanční prostředky na zaplacení dluhů či exekucí a dalších závazků.
  • Nájem: Souběžně s prodejem uzavřete nájemní smlouvu, která vám umožní nadále nemovitost využívat za smluvený nájem.
  • Zpětný odkup: Po splnění podmínek nájemní smlouvy máte možnost nemovitost od investora odkoupit za předem stanovenou cenu.
Požádejte o nabídku

Neztrácejte čas a využijte možnosti získat zpětný leasing, který vám poskytne finanční prostředky přesně podle vašich potřeb. Požádejte o nabídku hned teď a my se postaráme o zbytek.

Jsme zde pro vás

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a podmínkami užívání tohoto webu.

Všechny informace uvedené na této stránce jsou čistě informativní a nezakládají nárok na získání konkrétního produktu. Každá výsledná nabídka se může lišit v závislosti na konkrétním poskytovateli úvěru a na individuálních požadavcích a možnostech klienta. Doporučujeme vám vždy pečlivě prostudovat podmínky konkrétní nabídky a v případě potřeby konzultovat s našimi odborníky.