Typy úvěrů

Konsolidace úvěrů

KKonsolidace úvěrů je finanční služba určená pro ty, kteří se potýkají s více půjčkami s různými podmínkami. Tato služba vám umožní sloučit vaše stávající závazky do jednoho úvěru s jasně definovanými pravidly a často nižšími měsíčními splátkami. Je ideální pro ty, kteří chtějí získat lepší přehled nad svými financemi a snížit celkovou výši splátek.

Hlavní výhody
  • Jednoduchost: S jedním úvěrem a jedním věřitelem se snáze orientujete ve vašich finančních závazcích.
  • Nižší splátky: Díky konsolidaci můžete dosáhnout nižších měsíčních splátek rozložením dluhu do delšího časového období.
  • Flexibilní ručení: Pro získání úvěru můžete využít zástavu nemovitosti, ať už vaší nebo třetí osoby
Proč zvolit konsolidaci úvěrů?

Může být řešením vaší individuální situace, bez zbytečného papírování a bez nutnosti dokládání příjmu. Tato služba je vhodná nejen pro osoby ohrožené exekucí, ale i pro ty, kteří hledají způsob, jak si zjednodušit splácení svých závazků.

Jak požádat?
  • Vyplnění nezávazné poptávky: Začněte vyplněním online formuláře.
  • Příprava dokumentace: Budete potřebovat fotografie nemovitosti a list vlastnictví. V případě zástavního práva je nutné doložit i výši dlužné částky.
  • Kontaktujte nás: Pro osobní konzultaci a rychlejší vyřízení vás kontaktujeme do 24 hodin.
Požádejte o nabídku

Neztrácejte čas a využijte možnosti získat konsolidaci úvěrů. Požádejte o nabídku hned teď a my se postaráme o zbytek.

Jsme zde pro vás

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a podmínkami užívání tohoto webu.

Všechny informace uvedené na této stránce jsou čistě informativní a nezakládají nárok na získání konkrétního produktu. Každá výsledná nabídka se může lišit v závislosti na konkrétním poskytovateli úvěru a na individuálních požadavcích a možnostech klienta. Doporučujeme vám vždy pečlivě prostudovat podmínky konkrétní nabídky a v případě potřeby konzultovat s našimi odborníky.