Typy úvěrů

Podnikatelský úvěr

PPodnikatelský úvěr je speciálně navržen pro osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) a společnosti, které hledají finanční podporu pro zahájení nebo rozvoj svého podnikání. Tato služba je vhodná zejména pro nové podnikatele bez historie daňových přiznání a pro ty, kteří narazili na problémy s bankovními ústavy kvůli záznamům v rejstřících dlužníků.

Hlavní výhody
  • Flexibilní zajištění: Nabízíme možnost ručení jak vlastními, tak i nemovitostmi třetích osob.
  • Rychlé vyřízení: Naše procesy jsou jednodušší a rychlejší než u tradičních bankovních půjček, což znamená, že peníze můžete mít k dispozici krátce po podání žádosti.
  • Minimální papírování: U nás nepotřebujete procházet složitým papírováním, nahlížením do registrů či dokládáním příjmů.
Proč zvolit podnikatelský úvěr?

Podnikatelský úvěr nabízí rychlé a efektivní řešení pro financování vašich podnikatelských plánů a záměrů bez zbytečných komplikací.

Jak požádat?
  • Vyplnění nezávazné poptávky: Začněte vyplněním naší nezávazné online žádosti.
  • Příprava dokumentace: Budete potřebovat fotografie nemovitosti a list vlastnictví. V případě zástavního práva je nutné doložit i výši dlužné částky.
  • Kontaktujte nás: Pro rychlejší proces můžete využít telefonického kontaktu. Naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli s celým procesem.
Požádejte o nabídku

Neztrácejte čas a využijte možnosti získat podnikatelský úvěr, který vám poskytne finanční prostředky přesně podle vašich potřeb. Požádejte o nabídku hned teď a my se postaráme o zbytek.

Jsme zde pro vás

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a podmínkami užívání tohoto webu.

Všechny informace uvedené na této stránce jsou čistě informativní a nezakládají nárok na získání konkrétního produktu. Každá výsledná nabídka se může lišit v závislosti na konkrétním poskytovateli úvěru a na individuálních požadavcích a možnostech klienta. Doporučujeme vám vždy pečlivě prostudovat podmínky konkrétní nabídky a v případě potřeby konzultovat s našimi odborníky.