Typy úvěrů

Výkup nemovitostí

PPokud čelíte exekuční dražbě vaší nemovitosti, nabízíme vám rychlý a efektivní výkup vašeho majetku za garantovanou cenu. Tímto způsobem můžete předejít prodeji vašeho majetku za cenu výrazně nižší než je jeho tržní hodnota. Nabízíme výkup za cenu mezi 70 a 90 % tržní hodnoty, což je výhodnější než potenciální dražební cena. Celý proces je navíc rychlejší než tradiční prodej a veškerou zodpovědnost za následný prodej či využití nemovitosti přebíráme my.

Hlavní výhody
  • Rychlost a jednoduchost: Nabízíme rychlý proces výkupu, díky kterému získáte finanční prostředky potřebné k vyřešení vaší situace.
  • Ochrana před exekucí: Pomocí výkupu nemovitosti můžete efektivně ochránit svůj majetek před exekuční dražbou.
  • Bez složitého papírování: Vyřídíme za vás veškerou komunikaci s exekutory a připravíme potřebné smlouvy.
Proč zvolit půjčku se zástavou?

Tento typ úvěru je ideální volbou pro klienty, kteří potřebují rychlé finanční řešení bez nutnosti dokládání účelu využití půjčených prostředků. Díky ručení nemovitostí je proces schvalování úvěru obvykle rychlejší a jednodušší, což je výhodné v situacích, kdy potřebujete peníze rychle.

Jak požádat?
  • Vyplnění nezávazné poptávky: Základním krokem je vyplnění online formuláře s vašimi údaji.
  • Ocenění nemovitosti: Vaši nemovitost necháme ohodnotit odborníkem, aby bylo možné určit odpovídající částku pro výkup.
  • Nabídka a rychlý převod peněz: Pokud se dohodneme na výši kupní ceny,tak vám rychle zasíláme peníze na váš účet.
  • Zastupování při jednání s exekutory:: Pokud je to potřeba, zastupujeme vás při jednáních s exekutory pomocí plných mocí.
Požádejte o nabídku

Neztrácejte čas a využijte možnosti získat odkup nemovitosti, který vám poskytne finanční prostředky přesně podle vašich potřeb. Požádejte o nabídku hned teď a my se postaráme o zbytek.

Jsme zde pro vás

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a podmínkami užívání tohoto webu.

Všechny informace uvedené na této stránce jsou čistě informativní a nezakládají nárok na získání konkrétního produktu. Každá výsledná nabídka se může lišit v závislosti na konkrétním poskytovateli úvěru a na individuálních požadavcích a možnostech klienta. Doporučujeme vám vždy pečlivě prostudovat podmínky konkrétní nabídky a v případě potřeby konzultovat s našimi odborníky.